Chřestové a křenové slavnosti již o tomto víkendu 13. a 14. května

🌱🌶️🍽️ Přidejte se k nám na nezapomenutelný víkend plný chřestu a křenu! 🎉

a 14. května uspořádáme dvoudenní Chřestové a křenové slavnosti, které vás rozhodně nadchnou! 💚
Co vás čeká na této úžasné akci? Začněme čerstvým bílým a zeleným chřestem, který přímo pochází z naší farmy. Spolu s ním se můžete těšit na nově vypěstovaný Mělnický křen. A to vše za super ceny! 🥦🌿

  • Naše nabídka čerstvé zeleniny pochází ze sousední zálezlické farmy Petra Hanky z Hanka Mochov – pěstujeme zeleninu. Paní Řezáčová z Bukole nám připraví lahodné sýry s chřestem a křenové pomazánky. Chuťovky v podobě chřestových koláčů a pečiva nám přivezou zázračné zálezlické pekárny a rodinné Pekárna Kabát. Z tuchorazských sadů Bohemia Apple – Sady Tuchoraz nám dorazí české mošty, medy a jablka. A samozřejmě nemůžeme zapomenout na čerstvé japonské nudle z nudlárny Tydle nudle. 🧀🥖🍎🍜
  • Kdo se letos postará o vaše chuťové buňky? Představujeme naše dva partnery: profíky z Kaufland Česká republika, kteří připraví chřestové speciality a dětskou školičku vaření, a šéfkuchaře z MAKRO ČR, kteří vás okouzlí křenovými pochoutkami. Grily rozpálí kuchaři z restaurace Restaurace U Havlíčků (nenechte si ujít třeba jejich domácí jehněčí klobásky s chřestem). Foodtruck českobudějovického U Dvou Přátel vás nadchne tradičním vařeným chřestem s holandskou omáčkou a marinovaným lososem.
  • 🍽️🍻🍹🍷 Když už si budete vychutnávat vynikající pokrmy, budete mít také možnost si je zapít! Mělnický pivovar Němý Medvěd – Minipivovar & Beer Bar uvařil pivní chřestový speciál a chybět nebudou ani další jejich úžasná točená piva. Pivovar Pivovar Padochov sro představí své křenové pivo (řízné jako křen!) a chřestové limonády. Pokud máte raději víno, ideální vína k chřestu vám doporučí Petr Jelačič.
  • Kromě toho se dozvíte vše o pěstování chřestu a křenu přímo na poli, můžete se těšit na cooking show, dětské dílničky a další atrakce. Veškerý sortiment bude k dispozici oba dva dny – v sobotu i v neděli, a startujeme každý den od 9 hodin.

Tak neváhejte a přijďte si užít víkend plný nejen chřestových a křenových lahůdek spolu s námi! 🌟🌿🍲🍺🍷👩‍🍳👨‍🍳👧🏼👦🏽🎉🌞

 

Více o akci https://www.ceskychrest.cz/akce/chrestove-a-krenove-slavnosti-2023/

 

sprites logo Made by SPRITES SOFTWARE, s.r.o. © 2018