Video: Náš chřest na váš stůl letos do 24 hodin!

Máme fantastickou zprávu! Díky partnerství s online supermarketem Rohlík.cz nebudete muset pro náš nejčerstvější chřest nebudete již muset jezdit k nám na farmu do Hostína u Vojkovic. Rohlík vám totiž bude garantovat, že během sezóny se náš chřest dostane z pole na vaše zápraží do 24 hodin. Jak rychle ho pak zpracujete a sníte, bude již čistě jenom na vás. Nejlepší chřest je totiž zásadně ten nejčerstvější!

V pondělí 9. dubna zakladatel Rohlik.cz Tomáš Čupr, v doprovodu našeho spoluzakladatele Jiřího Šafáře, symbolicky zapíchl ceduli s logem Rohlíku do chřestového pole u farmy v Hostíně u Vojkovic. Sklizeň prvního letošního bílého chřestu očekáváme již v nejbližších dnech a Rohlík svým zákazníkům v Praze a v Brně tak za pár dní exkluzivně nabídne možnost objednat si nejčerstvější chřest na trhu z pohodlí jejich domova. Celý proces je opravdu rychlý: rychlý růst, ruční sklizeň, okamžité zchlazení, roztřídění a rozvoz do 24 hodin od sklizně.

Chřestová sezóna trvá jen od poloviny dubna do konce června, proto je dobré využít každé příležitosti ke konzumaci této vyhlášené lahůdky. Chřest má blahodárné účinky na lidský organismus, snižuje hladinu cukru v krvi a obsahuje látky snižující cholesterol. 

Více informací, včetně aktuální soutěže o nákup za 5000 korun a 3kg chřestu zdarma, najdete na www.rohlik.cz

sprites logo Made by SPRITES SOFTWARE, s.r.o. © 2018